B2B

Med Gung kan du hantera dina orderprocesser online direkt tilsammans med ditt ERP. Gung B2B omfattar stöd för försäljning till kunder, via agenter och distributörer. Naturligtvis med samma villkor som om du hanterat processen i ditt ERP.

PIM & Integration

För att du skall få full kontroll över din produktdata och nå ut i alla kanaler och maximera kontrollen har vi Gung PIM. Den bästa lösningen för att hantera produktdata, kataloger och integrationer.

Säljare & Kundtjänst

Gungs gränssnitt stödjer användare som behöver hantera flera kunder, återförsäljare, agenter etc. Detta är ett effektivt verktyg för säljare och kundtjänst som har behovet av en rak och enkel process i ett användarvänligt gränssnitt.

Leverantörsportal

Enkelheten är nyckeln med Gung och i vår leverantörsportal får du och dina leverantörer ett verktyg att effektivisera er supply chain med bättre artikelinformation, bättre kvalitet i leveranstider och mindre administration.

B2B

Med Gung kan du hantera dina orderprocesser online direkt tilsammans med ditt ERP. Gung B2B omfattar stöd för försäljning till kunder, via agenter och distributörer. Naturligtvis med samma villkor som om du hanterat processen i ditt ERP.

Mer info

PIM & Integration

För att du skall få full kontroll över din produktdata och nå ut i alla kanaler och maximera kontrollen har vi Gung PIM. Den bästa lösningen för att hantera produktdata, kataloger och integrationer.

Mer info

Säljare & Kundtjänst

Gungs gränssnitt stödjer användare som behöver hantera flera kunder, återförsäljare, agenter etc. Detta är ett effektivt verktyg för säljare och kundtjänst som har behovet av en enkel process i ett användarvänligt gränssnitt.

Mer info

Leverantörsportal

Enkelheten är nyckeln med Gung och i vår leverantörsportal får du och dina leverantörer ett verktyg att effektivisera er supply chain med bättre artikelinformation, bättre kvalitet i leveranstider och mindre administration.

Mer info

ERP software we love!


TEAMETbakom Gung

Daniel Göhlin, VD
daniel.gohlin@gung.se

Mats Hanson, Försäljning
mats.hanson@gung.se

Markus Rosenberg, Systemutvecklare
markus.rosenberg@gung.se

Oscar Muhr, Systemutvecklare
oscar.muhr@gung.se

Viktor Franzén, Systemutvecklare
viktor.franzen@gung.se

Melker Veltman, Systemutveckling
melker.veltman@gung.se

Aron Sjöberg, Systemutvecklare
aron.sjoberg@gung.se

Andreas Lagerhjelm, Systemutvecklare
andreas.lagerhjelm@gung.se

Markus Pettersson, Systemutvecklare
markus.pettersson@gung.se

Robert Zetterlund, Systemutveckling
robert.zetterlund@gung.se

GUNG - EXTEND YOUR ERP

Hashim Kahn, Systemutvecklare
hashim.kahn@gung.se

GUNG - EXTEND YOUR ERP

Är du vår näste medarbetare?
jobb@gung.se

11

MEDARBETARE

100

FÖRETAG SOM ANVÄNDER GUNG

15000+

ANVÄNDARE I VÄRLDEN